RIGA Anyfix PL35
З механізмом ANYFIX, пластиковою базою
- Механізм ANYFIX
Вільне гойдання
Можливість фіксації спинки під будь-яким кутом (кількість позицій фіксації необмежена)
Регулювання сили відхилення залежно від ваги користувача
- Вага нетто 15.5 кг
- Вага брутто 18.5 кг
- Ширина 1100 мм
- Висота 450 мм
- Глибина 660 мм
Крісло керівника від компанії "Новий стиль" — ідеально поєднання представницького зовнішнього вигляду, приємних на дотик матеріалів і ергономіки, що особливо важливо під час роботи.
БазаПластикова база з рельєфними накладками чорного кольору
МеханізмМодель обладнана механізмом гойдання
ПідлокітникиПластикові підлокітники з м'якими оббитими накладками
ІншеПропонується два типи роликів: для твердих поверхонь і килимових покриттів
Спинка та сидінняКомфортні сидіння і спинка з бічними підтримками, регульована висота сидіння
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


ECO 1


ECO 13


ECO 21


ECO 22


ECO 28


ECO 30


ECO 31


ECO 35


ECO 45


ECO 50


ECO 7


ECO 70


ECO 72


ECO 90
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


LE A


LE B


LE C


LE D


LE E


LE F


LE I


LE K


LE L


LE N
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


MR 10


MR 12


MR 13


MR 15


MR 2


MR 6


MR 9
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


PR 1


PR 2


PR 3


PR 4


PR 5


PR 6


PR 7
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


RD 1


RD 108


RD 306


RD 308


RD 900
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


SORO 23


SORO 28


SORO 34


SORO 40


SORO 51


SORO 65


SORO 93


SORO 95
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1160 - 1260 мм мм |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1260 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1160 мм |
| Висота подлок в опущеному положенні | 635 мм |
| Висота подлок в піднятому положенні | 735 мм |
| Висота сидіння в опущеному покладено. | 425 мм |
| Висота сидіння в піднятому положенні | 525 мм |
| Висота спинки мінімальна | 735 мм |
| Габаритна глибина вироби | 830 мм |
| Габаритна ширина виробу | 650 мм |
| Глибина сидіння | 490 мм |
| Діаметр бази | 720 мм |
| Ширина сидіння | 525 мм |
- Ціна: 6 140 ₴
