Шкільні меблі для початкової школи (нової української школи):
виготовлені згідно рекомендацій МОН та Наказу №283 від 23.03.2018р*;
відповідають вимогам ДСТУ ГОСТ 22046:2004 «Меблі для навчальних закладів», ДСТУ ЕN 1729-2:2004, ДСТУЕN 1729-1:2004.
Зроблено з матеріалів, що дозволені чинним санітарним законодавством для використання у закладах освіти та відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Відсутні гострі кути та сторонні запахи.
Стіл та стілець повинен бути стійкої конструкції, мобільний, у формі прямокутника, яка забезпечить швидку трансформацію для групової роботи.
габаритні розміри стола: 600 х 575 х регульована висота 580-700 мм
Металевий каркас з гачком для портфеля виконаний з квадратних труб 25 х 25 мм. / 20×20 мм. Товшина труби 1,0/1,2 мм. Каркас столу розбірний, складається з двох стійок, які з’єднуються між собою за допомогою болтів двома перемичками (стяжками). В торці яких уварені гайки М10.А ніжки столу закріплені на цій конструкції за допомогою гвинтового з’єднання через спеціальні технологічні отвори з кроком 60 мм, таким чином конструкція столу дозволяє регулювати висоту на три ростових категорії Н-3, Н-4 і Н-5, що відповідає росту дитини від 1300 до 1750 мм.
Для захисту від корозії і надання естетичного вигляду каркас покритий полімерним порошковим покриттям. На торцях каркасу закріплені пластикові наконечники з натягом від самоспадання. Вони запобігають травмуванню учнів та пошкодженню підлоги. На боковій частині каркасу закріплений гачок.
Стільниця конструктивно повинна складатися з двох частин горизонтальної розміром 600*200 мм і похилій розміром 600*350 мм з кутом нахилу 7 градусів. Стільниця має заокруглені кути, виконана з ламінованого ДСП товщиною 16 мм, класу емісії Е-1, обрамлена ударостійкою крайкою ПВХ 1 мм.
Похила частина стільниці , зі сторони учня, має виріз, що сприяє правильному розміщенню учня, та запобігає виникненню сколіозу
Форма стільниці дозволяє формувати столи групами у формі «квітки» чи «змійки» для проведення інтерактивних занять
В нерухомій частині стільниці міститься отвір діаметром 55мм для стакану з правої сторони від учня, в якому вмонтовано пластмасову втулку для стакану , яка захищає отвір стільниці від попадання бруду та вологи, та пенал для канцелярського приладдя.
Передній екран (510*250мм) і полиця (455*250 мм) виконані з ламінованого ДСП товщиною 16 мм, класу емісії Е-1, обрамлена ударостійкою крайкою ПВХ 1 мм.
габаритні розміри стільця 380 х 480 регульована висота сидіння 340-420 мм
каркас стільця виконаний з труб 25*25*1,2 мм,20*20*1,2 мм. Ніжки кріпляться до каркаса за допомогою гвинтового з’єднання через спеціальні технологічні отвори з кроком 40 мм., таким чином конструкція стільця дозволяє регулювати висоту на три ростових категорії Н-3, Н-4 і Н-5, що відповідає росту дитини від 1300 до 1750 мм., На торцях каркасу закріплені пластикові наконечники з натягом від самоспадання, які запобігають травмуванню учнів та пошкодженню підлоги
Для захисту від корозії і надання естетичного вигляду каркас покритий полімерним порошковим покриттям.
Сидіння (380*390 мм) та спинка (380*200 мм) анатомічної форми виконані з гнуто-клеєної фанери товщиною 8 мм. Покритої стійким до стирання двошаровим екологічно чистим безбарвним водоемульсійним лаком. Лак безпечний, не має запаху і токсичних випарів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MEBLIX |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки высоты стула | Да |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Монолитная конструкция | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ростовая группа | № 5, № 2, № 6, № 1, № 3, № 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | комплект ученический одноместный (стол + 1 стул) |
| Функциональное назначение | для учителей, для учеников |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый, Дуб молочный, Желтый, Голубой, Серый, Бук Бавария, Орех лесной, Бук светлый, Махонь, Красный, Яблоня светлая, Дуб сонома, Орех светлый, Кальвадос, Вишня Оксфорд, Ольха светлая, Ясень Шимо темный, Лаванда, Яблоня локарно, Яблоня локарно темная |
| Габаритные размеры монолитной парты | |
| Высота столешницы парты | 700 мм |
| Глубина парты | 575 мм |
| Длина парты | 600 мм |
| Максимальная высота столешницы регулируемой парты | 700 мм |
| Минимальная высота столешницы регулируемой парты | 580 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас парты | сталь покрытая порошковой краской |
| Каркас стула | сталь покрытая порошковой краской |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Комплектация | |
| Крючок для портфеля | 1 шт |
| Полка | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 3 670 ₴





