
Стілець для дитячого садка ТОДІ регульований по висоті. Дитячі стільці для навчальних закладів
915 ₴
- В наличии
- Код: 203
+380 (67) 568-05-62
- +380 (50) 341-56-06менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дитячий стільчик в MEBLIX - найкраща ціна від виробника в Україні
Габаритні розміри
Ширина x Глибина x Висота
330 х 310 х 480/570 мм
Матеріал каркаса Труба 25 х 25 мм
Матеріал оббивки, чохла, корпусу
Тканина, шкір/вініл
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MEBLIX |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стульчик |
| Габаритные размеры стульчика | |
| Высота сиденья стульчика | 6 мм |
| Глубина стульчика | 310 мм |
| Ширина стульчика | 330 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | металл |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас | Металл |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Ростовая группа | № 0|№ 1|№ 2|№ 3 |
| Цвет | Любой |
Информация для заказа
- Цена: 915 ₴


