Особливості м'якої лавки для дому:
Каркас моделі виконаний з ламінованої ДСП, із міцною окантовкою із ПВХ. Ніжки для лавки виготовлені із хромованої сталі, завдяки чому виріб може витримувати щоденне використання.
Габаритні розміри – 920 х 380 х 450 мм.
Сидіння виконане з пружного пінополіуретану, а зовнішня частина – це кожвініл. Надійна меблева тканина, стійка до подряпин та потертостей.
Наявність містких полиць, які відмінно підійдуть для зберігання взуття, та приладдя для нього, а також для інших речей: іграшок, книг та інше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MEBLIX |
| Страна производитель | Украина |
| Глубина | 380 мм |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 920 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Высота | 450 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Ткань|Экокожа |
| Тип опор | Ножки |
Информация для заказа
- Цена: 3 151 ₴
