CREDO extra Tilt EX1
З дерев'яними накладками та підлокітниками
- Механізм КАЧАННЯ
Вільне гойдання
Фіксація спинки у вертикальному положенні
Регулювання сили відхилення залежно від ваги користувача
- Вага нетто 19.4 кг
- Вага брутто 22.4 кг
- Ширина 1100 мм
- Висота 450 мм
- Глибина 660 мм
Крісло керівника від компанії "Новий стиль" — ідеально поєднання представницького зовнішнього вигляду, приємних на дотик матеріалів і ергономіки, що особливо важливо під час роботи.
БазаМеталева з дерев'яними накладками
МеханізмМодель обладнана механізмом гойдання
ПідлокітникиДерев'яні
ІншеПропонується два типи роликів: для твердих поверхонь і килимових покриттів
Спинка та сидінняКомфортні сидіння і спинка, регульована висота сидіння
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


1.007


1.010


1.016


1.018


1.023


1.031


1.035


1.043
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


ECO 1


ECO 13


ECO 21


ECO 22


ECO 28


ECO 30


ECO 31


ECO 35


ECO 45


ECO 50


ECO 7


ECO 70


ECO 72


ECO 90
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


LE A


LE B


LE C


LE D


LE E


LE F


LE I


LE K


LE L


LE N
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


MR 10


MR 12


MR 13


MR 15


MR 2


MR 6


MR 9
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


PR 1


PR 2


PR 3


PR 4


PR 5


PR 6


PR 7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Висота подлок в опущеному положенні | 200 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1185 мм |
| Ширина сидіння | 550 мм |
| Висота сидіння в опущеному покладено. | 470 мм |
| Висота сидіння в піднятому положенні | 560 мм |
| Висота спинки мінімальна | 770 мм |
| Висота подлок в піднятому положенні | 200 мм |
| Габаритна глибина вироби | 950 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1275 мм |
| Діаметр бази | 670 мм |
| Габаритна ширина виробу | 610 мм |
- Ціна: від 6 960 ₴
