CALIFORNIA steel ES CHR68
З синхромеханізмом на базі COMFORT
- Механізм EPRON STEEL
Вільне гойдання
Синхронне відхилення спинки та сидіння в співвідношенні 2:1
Регулювання сили відхилення
Фіксація сидіння і спинки в 5 позиціях
«Антишок-ефект»
- Вага нетто 19.3 кг
- Вага брутто 21.8 кг
- Ширина 830 мм
- Висота 320 мм
- Глибина 660 мм
Крісло керівника від компанії "Новий стиль" — ідеально поєднання представницького зовнішнього вигляду, приємних на дотик матеріалів і ергономіки, що особливо важливо під час роботи.
БазаПолірована алюмінієва база
МеханізмМодель обладнана синхромеханізмом
МатеріалиМеталеві елементи chrome
ПідлокітникиМеталеві підлокітники з м'якими оббитими накладками
Сидіння і спинкаЕргономічні профільовані сидіння і спинка
ІншеРолики з функцією самогальмування
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


ECO 1


ECO 13


ECO 21


ECO 22


ECO 28


ECO 30


ECO 31


ECO 35


ECO 45


ECO 50


ECO 7


ECO 70


ECO 72


ECO 90
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


LE A


LE B


LE C


LE D


LE E


LE F


LE I


LE K


LE L


LE N
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


PR 1


PR 2


PR 3


PR 4


PR 5


PR 6


PR 7
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


RD 1


RD 108


RD 306


RD 308


RD 900
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1190 мм |
| Ширина сидіння | 470 мм |
| Висота сидіння в піднятому положенні | 560 мм |
| Висота спинки мінімальна | 730 мм |
| Висота подлок в піднятому положенні | 800 мм |
| Габаритна глибина вироби | 710 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1290 мм |
| Діаметр бази | 660 мм |
| Габаритна ширина виробу | 590 мм |
- Ціна: від 12 290 ₴
