CHESTER R HR steel ST AL70
Алюмінієва база, пластикові підлокітники, регульовані за висотою та поздовжньою площиною, навколо своєї осі накладки, нерегульований підголівник, оббита спинка
- Механізм SYNCHRO TRASLA
Вільне гойдання
Синхронне відхилення спинки та сидіння в співвідношенні 2:1
Регулювання сили відхилення
Фіксація сидіння та спинки в 4 позиціях
Регулювання глибини сидіння в 5 позиціях
«Антишок-ефект»
- Вага нетто 21.76 кг
- Вага брутто 25.96 кг
Крісло керівника від компанії "Новий стиль" — ідеально поєднання представницького зовнішнього вигляду, приємних на дотик матеріалів і ергономіки, що особливо важливо під час роботи.
БазаПолірована алюмінієва база
МеханізмМодель обладнана синхромеханізмом
ПідголівникКомфортний підголівник, не регулюється за висотою
ПідлокітникРегульовані по висоті та в поздовжній площині підлокітники з оббитими накладками
Сидіння і спинкаСидіння і спинка комфортні, ергономічні профільовані
ІншеРолики з функцією самогальмування
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


ECO 1


ECO 13


ECO 21


ECO 22


ECO 28


ECO 30


ECO 31


ECO 35


ECO 45


ECO 50


ECO 7


ECO 70


ECO 72


ECO 90
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


LE A


LE B


LE C


LE D


LE E


LE F


LE I


LE K


LE L


LE N
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


PR 1


PR 2


PR 3


PR 4


PR 5


PR 6


PR 7
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


RD 1


RD 108


RD 306


RD 308


RD 900
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина сидіння | 460 мм |
| Висота подлок в опущеному положенні | 630 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1230 мм |
| Ширина сидіння | 520 мм |
| Висота сидіння в опущеному покладено. | 430 мм |
| Висота сидіння в піднятому положенні | 530 мм |
| Висота спинки мінімальна | 680 мм |
| Висота подлок в піднятому положенні | 800 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1330 мм |
| Діаметр бази | 700 мм |
- Ціна: від 14 500 ₴
