CLEO CFS black (BOX-2)
Барний стілець із трапецієподібною зварною рамою
- Механізм
- Ролики
- Вага
- Вага нетто 4.8 кг
- Вага брутто 5.55 кг
- Максимальне навантаження 150 kg
Широкий вибір моделей обідніх стільців компанії "Новий Стиль" дасть Вам зі смаком обставити будь-яке приміщення в обраному стилі.
БазаТрапицеподібна металева зварна рама HOKER
РамаСтійка металева зварна рама
МатеріалиМеталеві хромовані або пофарбовані порошковою фарбою елементи
Сидіння і спинкавиготовлені на основі профільованого фанерного склеювання та мають округлені краї
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


ECO 1


ECO 13


ECO 21


ECO 22


ECO 28


ECO 30


ECO 31


ECO 35


ECO 45


ECO 50


ECO 7


ECO 70


ECO 72


ECO 90
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


PR 1


PR 2


PR 3


PR 4


PR 5


PR 6


PR 7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cleo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 740 - 740 мм мм |
| Висота виробу у верхньому положенні | 740 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 740 мм |
| Висота сидіння в опущеному покладено. | 460 мм |
| Висота сидіння в піднятому положенні | 460 мм |
| Висота спинки мінімальна | 280 мм |
| Глибина сидіння | 410 мм |
| Ширина сидіння | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 128 ₴
