IRIS steel MPD AL70
З механізмом "Мультиблок"
- Механізм МУЛЬТИБЛОК
Вільне гойдання
Регулювання сили відхилення
Фіксація сидіння та спинки в 5 позиціях
«Антишок-ефект» оберігає того, хто сидить, від несподіваного «пропірування» або удару спинкою крісла під час зняття блокування механізму
- Вага нетто 23.2 кг
- Вага брутто 26.2 кг
- Ширина 1100 мм
- Висота 600 мм
- Глибина 660 мм
Крісло керівника від компанії "Новий стиль" — ідеально поєднання представницького зовнішнього вигляду, приємних на дотик матеріалів і ергономіки, що особливо важливо під час роботи.
БазаПолірована алюмінієва база
МеханізмМеханізм гойдання
МатеріалиМеталеві елементи chrome
ПідлокітникиМеталеві хромовані підлокітники з дерев'яними накладками
Сидіння і спинкаКомфортні сидіння і спинка
ІншеРолики з функцією самогальмування
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


1.007


1.010


1.016


1.018


1.023


1.031


1.035


1.043
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


ECO 1


ECO 13


ECO 21


ECO 22


ECO 28


ECO 30


ECO 31


ECO 35


ECO 45


ECO 50


ECO 7


ECO 70


ECO 72


ECO 90
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


LE A


LE B


LE C


LE D


LE E


LE F


LE I


LE K


LE L


LE N
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


MR 10


MR 12


MR 13


MR 15


MR 2


MR 6


MR 9
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


PR 1


PR 2


PR 3


PR 4


PR 5


PR 6


PR 7
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


RD 1


RD 108


RD 306


RD 308


RD 900
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


SORO 23


SORO 28


SORO 34


SORO 40


SORO 51


SORO 65


SORO 93


SORO 95
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Висота подлок в опущеному положенні | 660 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1280 мм |
| Ширина сидіння | 520 мм |
| Висота сидіння в опущеному покладено. | 490 мм |
| Висота сидіння в піднятому положенні | 615 мм |
| Висота подлок в піднятому положенні | 790 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1405 мм |
| Діаметр бази | 710 мм |
- Ціна: 11 830 ₴
