IRIS steel LB Anyfix AL70
З механізмом ANYFIX і низькою спинкою
- Механізм ANYFIX
Вільне гойдання
Можливість фіксації спинки під будь-яким кутом (кількість позицій фіксації необмежена)
Регулювання сили відхилення залежно від ваги користувача
- Вага нетто 16.8 кг
- Вага брутто 19.5 кг
Крісло керівника від компанії "Новий стиль" — ідеально поєднання представницького зовнішнього вигляду, приємних на дотик матеріалів і ергономіки, що особливо важливо під час роботи.
БазаПолірована алюмінієва база
МеханізмМеханізм гойдання
МатеріалиМеталеві елементи chrome
ПідлокітникиМеталеві хромовані підлокітники з дерев'яними накладками
Сидіння і спинкаКомфортні сидіння і спинка
ІншеРолики з функцією самогальмування
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


1.007


1.010


1.016


1.018


1.023


1.031


1.035


1.043
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


ECO 1


ECO 13


ECO 21


ECO 22


ECO 28


ECO 30


ECO 31


ECO 35


ECO 45


ECO 50


ECO 7


ECO 70


ECO 72


ECO 90
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


LE A


LE B


LE C


LE D


LE E


LE F


LE I


LE K


LE L


LE N
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


MR 10


MR 12


MR 13


MR 15


MR 2


MR 6


MR 9
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


PR 1


PR 2


PR 3


PR 4


PR 5


PR 6


PR 7
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


RD 1


RD 108


RD 306


RD 308


RD 900
Кольори, що зображаються на моніторі, можуть відрізнятися від фактичних


SORO 23


SORO 28


SORO 34


SORO 40


SORO 51


SORO 65


SORO 93


SORO 95
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина сидіння | 485 мм |
| Висота подлок в опущеному положенні | 250 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 895 мм |
| Ширина сидіння | 520 мм |
| Висота сидіння в опущеному покладено. | 410 мм |
| Висота сидіння в піднятому положенні | 535 мм |
| Висота спинки мінімальна | 505 мм |
| Висота подлок в піднятому положенні | 250 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1020 мм |
| Діаметр бази | 670 мм |
- Ціна: 11 450 ₴
